Hoşgeldiniz!

Bilgi paylaşım forum adresine hoşgeldiniz. Sizler için 7/24 güncel içerik giriyor ve girmeye devam edeceğiz. Herşey Sizin için.

Giriş yap lütfen!

Şenol Güneş ‘şeytani düzen’ ifadesiyle Rıdvan Dilmen ve Ersin Düzen’i mi hedef aldı?

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
715
2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 6’ncı maçında A Milli Takım, Hollanda’ya deplasmanda 6-1 yenilince eleştiri okları Şenol Güneş’e yöneldi. Tarihi mağlubiyet sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan açıklamalarda buluna A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Birinciliği kaybettik ve avantaj Hollanda’ya geçti. Kalan 4 maçı da kazanarak, birincilik biraz zor ama ikinciliği zorlayacağız.” diyerek sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul etti.

“ŞEYTANİ BİR DÜZEN VAR. BEN BUNA ALET OLDUM”

Tribünden yükselen istifa seslerini de değerlendiren Güneş, “Başarıyı yakalayamadık. Bundan sonraki alacağım karar şu anda alacağım bir karar değil. Bunu size daha sonra açıklarım. Yanılıyorsam, hata da benimdir. Bunu oyuncuya yüklemeyi doğru bulmam. Üzgünüm çünkü bu işe başlarken zor şartlarda, herkesin isteğiyle geldim. Artık şeytani bir düzen var. Ben buna alet oldum. ” ifadelerini kullandı. Tecrübeli teknik adam, puan kayıpları konusunda söylenecek bir şeyin olmadığını kaydetti.

RIDVAN DİLMEN VE ERSİN DÜZEN’İ Mİ HEDEF ALDI?

Göreve gelmesinden itibaren maaşının konuşulduğunu ve buna anlam veremediğini belirten Güneş, “Bu böyle giderse Türk futbolundan bir şey olmayacağını söylemeye çalışıyorum. Türkiye’de bir düzen var. Bugün bana yapılan yarın benim yerime gelene de yapılırsa yanlış yapılır. Baskıyı kendimiz oluşturuyoruz.” diyerek futbol kültürünün eğitimle mümkün olacağını söyledi.

Sözlerine, “Bana gelmem için yalvaranlar, maçlar kötü gidince git deniliyorsa, o zaman bu düzende bir yanlışlık var. Gelirken sevinerek geldim ama bana yalvardıklarını düşünüyorum” şeklinde devam eden Şenol Güneş’in Ersin Düzen ve Rıdvan Dilmen’i hedef aldığı iddia edildi.
 
Üst