Hoşgeldiniz!

Bilgi paylaşım forum adresine hoşgeldiniz. Sizler için 7/24 güncel içerik giriyor ve girmeye devam edeceğiz. Herşey Sizin için.

Giriş yap lütfen!

Ağır Başkan’a Yakışan Ödül

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
55,200
agir-baskan-a-yakisan-odul.jpeg


Elbistan Gündem Haber tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Yılın “EN”leri Ödülüne layık görülen Elbistan Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı ve Burak Oto Genel Bakım Merkezi İşletme Sahibi Yunus Ağır’a plaketini makamında sunduk.

Elbistan Gündem Haber Gazetesi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Yılın “EN”leri Anketinde “Yılın Örnek Esnaf ve Kooperatif Başkanı” Ödülü ne layık görülen Yunus Ağır, ödüle layık görülmenin kendisi ve sanayi esnafları adına büyük bir mutluluk olduğunu kaydetti.

İş yoğunluğu ve Elbistan dışında olması nedeniyle ödül törenine katılamayan Yunus Ağır’a ödülünü işletmesinde takdim ettik. Ödüle layık görülmenin kendileri için büyük mutluluk ve gurur olduğunu ifade eden Başkan Ağır, Elbistan Gündem Haber’e ve Hasanaki’ye teşekkür etti. Elbistan’da gerçekleşen böylesini bir organizenin önemine dikkat çekerek, Elbistan Gündem Haber’in büyük bir organizeye başarıyla imza attığını kaydetti.

Başkan Ağır, ödülü Elbistan Sanayi Sitesi Kooperatifi Üyeleri ve Sanayi Esnaflarına adına kabul ettiğini ifade ederek, başarılı ve örnek çalışmalar için daha büyük gayretler içinde olacaklarını dile getirdi.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/agir-baskan-a-yakisan-odul/7716/
 
Üst