Hoşgeldiniz!

Bilgi paylaşım forum adresine hoşgeldiniz. Sizler için 7/24 güncel içerik giriyor ve girmeye devam edeceğiz. Herşey Sizin için.

Giriş yap lütfen!

MISS MEDITERRANEAN basın kahvaltısı Varyant'ta!

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
143,995
miss-mediterranean-basin-kahvaltisi-varyant-ta.jpg


AY- ÇA Estetik Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 22.'si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik Yarışmasında hazırlıklar son aşamasında.

ADAY KAYITLARI DEVAM EDİYOR…
22 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik yarışması’nın aday kayıtları devam ediyor ve 27 Mayıs’ta sona erecek...

Katılımın her yıl olduğu gibi Ulusal olduğunu ve 22. yıla çok iyi hazırlandıklarını belirten yarışmanın organizatörü Ali Bulut, Türkiye'nin en güzel kızını seçeceklerini ve aday katılımlarının devam ettiğini söyledi.

FİNAL 11 HAZİRAN’DA SKY BUSINESS HOTEL'DE …
Tanıtım Production tarafından Bu yıl 22.su düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik yarışması’nın Elemeleri 31 Mayıs’ta Ramada Plaza Hotel’de gerçekleşecek ve egitim kampı Expo Park Hotel’de 6 gün sürecek. kamp 6 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel 'de devam edecek ve final 11 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel gala salonunda gerçekleşecek...

Kaynak : https://antalyaburada.com/miss-mediterranean-basin-kahvaltisi-varyant-ta/20024/
 
Üst