Hoşgeldiniz!

Bilgi paylaşım forum adresine hoşgeldiniz. Sizler için 7/24 güncel içerik giriyor ve girmeye devam edeceğiz. Herşey Sizin için.

Giriş yap lütfen!

YILDIZ’DA BAŞARI DAİMA TAÇLANIR

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
24,729
yildiz-da-basari-daima-taclanir.jpeg


Akademik ve sosyal-kültürel alanlarda kazandığı başarılarıyla göz kamaştıran Özel Yıldız’da 2021-2022 yılı başlangıcında okul içinde yapılan çeşitli eğitim-öğretim faaliyetlerinde derece alan öğrenciler ödüllendirildi.

Başarı ve ödüllendirme konuları hakkında değerlendirmelerde bulunan Elbistan Özel Yıldız Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Nurullah Çelebi Köker şunları söyledi:

“Ülkemizi olumsuz etkilen ve iki yıl süren pandemi sonrasında planladığımız etkinlikleri gerçekleştirmek tarif edilmez bir değer oluşturmaktadır.

Okulumuz başarıda markalaşmış bir eğitim kurumudur. Bizler öğrencilerimizin gerek akademik alanda gerekse de sosyal kültürel alanlarda yetişmeleri için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ara tatil öncesi okulumuzda düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerde dereceye giren öğrencilerimizi başarı belgeleri ile ödüllendirdik. Böylece okulumuzda ayrı bir heyecan oluşturmaktayız. Amacımız tüm öğrencilerimizin bu belgeyi almalarıdır.

Özel Yıldız akademik eğitim ile değerler eğitimini bütünleştiren bir eğitim kurumudur. Yaptığımız bu çalışmalarda derece giren öğrencilerimi tebrik ediyor, darısı diğer öğrencilerimiz için olmasını temenni ediyorum.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/yildiz-da-basari-daima-taclanir/7595/
 
Üst